Saveti dobijeni prosleđenim mailom
Saveti dobijeni prosleđenim mailom
1. Često perite ruke (o tome se dovoljno govori, ali nije na odmet ponoviti).
2. Hands-free pristup tj., suzdržite se navike da dirate bilo koji deo lica. Pokušajte što manje ruke prinositi licu (naravno osim kad jedete, perete se ili spavate).
3. Promućkajte u ustima i grgljajte dva puta dnevno toplu vodu u koju ste stavili malo soli. Naime, virusu H1N1 treba dva do tri dana od prvobitne infekcije grla ili nosa da zaživi u telu i počne pokazivati karakteristične simptome. Obično grgljanje stvarno može sprečiti razvoj bolesti. Taj postupak sa slanom vodom imaće jednak učinak na zdravog pojedinca kao što će Tamiflu imati na bolesnog. Nemojte podcenjivati ovaj jednostavan, jeftin i moćan način prevencije bolesti.
4. Slično kao što to činite s ustima, čistite barem jednom dnevno nozdrve sa rastvorom tople slane vode. Snažno istresanje nosa i brisanje (tj. struganje) obe nozdrve smotuljcima vate koje ste umočili u slanu vodu lako je učiniti i vrlo je učinkovito.
5. Dajte podsticaj prirodnom imunitetu hranom koja je bogata C vitaminom. To se prvenstveno odnosi na citrusno voće. Ako uzimate C vitamin u tabletama, neka budu one sa dodatkom cinka, kako biste poboljšali apsorpciju.
6. Pijte što veće količine toplih napitaka (čajeva, kafe, kakaa). Ispijanje toplih napitaka ima jednak učinak kao i grgljanje, samo u suprotnom smeru – ispira žive viruse iz grla u želudac gde ne mogu preživeti i učiniti nas bolesnima.
Te savete sam dobila iz New Yorka, pa iz Australije. 100% sam uverena, da ima nešto na tome.
Savet je pa i taka, pored svega toga što čitate u tom članku je: 500g meda, u to umešate 100 g nadendanog hrena i dodate 20g žajblja. uzimate veliku kašiku na dan. Dijeca jednu malu kašiku na dan. (To je savijet dr. Gavrilovića iz Beograda, 2. 12. 2009).
Sećam se, da je moja mama u davne 60, i 70 godine pravila med i hren, jer za grip tada nije bilo pametnih lekova. U mojoj familiji niko nije dobio grip već 15-20 g., pa se nikad nismo vakcinisali, ni za jedan grip, koliko imena sad već imaju.
Pa svi radimo sa ljudima, kde bih mogli brzo dobiti viruse.
ČUVAJTE SE I SRETNO.
EGBF PARS – N 5 UNI
ELEKTRONSKI GENERATOR BIOREZONANTNIH FREKVENCIJA ZA SPONTANU REMISIJU ORGANIZMA
Kada Bog kaze trazite i bice vam dato, znaci teba krenuti u to da se nadje ono sto nas interesuje.
Doktor Rife je prvi covek na ovoj planeti koji je video ziv virus pod mikroskopom i gadjao ga strujom odredjenom frekvencijom i odredjene jacine i to zapisivao na papir.
Odredjena frekvencija koja je i rezonantna za doticni virus ubijala ga, vrlo efektno i jednostavno.
Univerzitet Juzna Kalifornija imenovao je 1934. Specijalni medicinski istrazivacki komitet da nadgleda tretman koji je sprovodio Rajf. Iz bolnice u Pasadeni dovedeno je u njegovu laboratoriju na tretman frekvencijama 16 pacijenata u zavrsnom stadijumu karcinoma. Ovaj komitet je bio sastavljen od lekara i patologa ovlascenih da pregledaju pacijente ukoliko prezive tretman, posle 90. Tako je nakon tri meseca Komitet zakljucio da je 14 pacijenata bilo POTPUNO IZLECENO.
Tretman je onda podesen i za ostala dva i oni su nakon cetiri nedelje takodje izleceni. Efekat lecenja od raka je tako bio 100 odsto.
Doktoru RIfu je bilo potrebno mnogo godina i mnogo sati neprekidnog rada dok nije tacno definisao oscilacije koje su bile specificne za svaku bolest.
Da se i ovo zna
Pionir toga je bio Nikola Tesla i njegov RF elektroaparat TESLINA ZVEZDA. Tesla,recimo, nikada nije bio bolestan a doziveo je i duboku starost, samo zato sto je bio izlozen povremeno neprekidinim frekvencijama niskog inteziteta koje su ubijale viruse i bakterije oko njega i u njegom telu.
Svi uredjaji serije PARS – N 1,2, 3, 4 generisu impulse kvadratnog oblika odredjenih frekvencija, a prema rezultatima istrazivanja:
– naseg genija Nikole Tesle koji je svojim aparatom i strujama izlecio i francusku sansonjerku Edit Pjaf
– doktora Rife-a i njegovihrezultata istrazivanja i spiska biorezonnatnih frekvencija,
– doktora Crane-a sa dodatnim spiskom frekvencija doktora Rife-a,
– drs.William Lyman and Steven Kaali ( 1990 god. Univez. Albert Anstajn NY )
– doktorke Hulda Clark sa ZAPPER aparatima,
– dr Lakhovski i
– posebno doktora Beck, cija sam konkretna uputstva ispostovao.
Takodje, projekat PARS N predstavlja dalji razvoj ZAPPER – uredjaja dr. Clark i nastavak serije razvoja sopstvenog PARS N 1,2 i 3 apatata.
Uredjaj je sa ugrađenim tajmerom i optičkom signalizacijom.
Konkretne informacije o aparatu moze te dobiti od autora.
Autor aparata
Dr Slavko radosavljevic, dipl. Ing.
pars30@hotmail.com
Tel.34 952862991
SKYPE slavko.radosavljevic